Přejít k hlavnímu obsahu
Blog

Vánoční dopis ředitele TAWANu

Vážení klienti, partneři, přátelé,

kvapem se blíží nejkrásnější část roku a je nám v TAWANu velkou ctí, že nás již nyní vybíráte pro své blízké pod stromeček. Jako každý rok je připravena sleva 20 % na vánoční dárkové poukazy při nákupu dvou a více kusů. 

Poukazy je možné uplatnit v kterémkoliv salonu TAWAN a nebojte se ani špatného výběru masáže, protože naše skvělé masérky a recepční upraví masáž každému na míru. Obdarovaný si může změnit masáž dle svého přání. Pokud byste potřebovali poradit s výběrem, neváhejte se obrátit na naše recepce, případně využít náš rychlonávod. Na stránkách píšeme i o masážích, které jsou zaměřené na specifické problémové oblasti. Vybírat můžete také balíčky masáží nebo poukazy v libovolné korunové hodnotě. 

A jelikož se Vánoce opravdu blíží a vánoční atmosféra je všude kolem nás, chtěli bychom vám představit náš nový vánoční spot s Jakubem Kohákem. Prohlédnout si můžete také aktuálně hrané rádiové spoty v českém éteru, případně ještě video z nejnovějšího pražského salonu v Korunním Dvoře. 

Co by to bylo za opravdové Vánoce kdybychom nepomysleli i na potřebné okolo nás. V letošním roce společně s vaší pomocí rozdáme mnoho krásných dárků dětem z Dětského domova Dagmar v Brněs Kapkou naděje v Praze dětem z Onkologické kliniky a Dětské psychiatrické kliniky 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Fakultní nemocnice Motol v Praze. 

Vánoce jsou pro mnoho z nás spojené s tradičním pokrmy jako je například kapr s bramborovým salátem, ale pokud byste dostali chuť i na thajskou kuchyni, připravili jsme pro vás již druhé vydání naší vlastní kuchařky Chutě Thajska. Navštivte naše salonyvyzvedněte si svůj výtisk zdarma

Moc nás těší váš zájem o skvělé umění našich thajských masérek, a proto v tomto roce budeme o svátcích ještě více otevřeni vašim návštěvám. Otevírací doba salonů je již nyní uvedena na našich stránkách u konkrétních salonů, kompletně také zde a samozřejmě také v mapách googlemapy.cz.

Je tomu již 17 let, kdy TAWAN spatřil světlo světa a já vám chci velice poděkovat za dlouhodobou přízeň a důvěru, a že si nás tolik užíváte. Obrovský dík patří zejména také všem mým kolegům a kolegyním, kteří za skvělým servisem stojí a bez kterých by to opravdu nešlo.

Přeji vám krásný předvánoční čas.

Michal Votruba
ředitel salonů TAWAN

PS: a pokud byste měli cokoliv na srdci, neváhejte se prosím jako vždy na mě obrátit, votruba@tawan.cz

Nenechte si ujít už žádnou akční nabídku

Odebírat newslletter

Více novinek

Pro plnohodnotný zážitek z našeho webu, otočte vaše zařízení na výšku

OK