Přejít k hlavnímu obsahu

Příběh značky

Od roku 2006 přinášíme životadárné teplo orientu

14

let na trhu

13

poboček

70+

thajských masérek

30+

masáží

TAWAN znamená thajsky zářící slunce, jehož paprsky dokáží zaplašit i stíny na duši. Tak jako pod jeho doteky pookřívá každá živá bytost, chceme, abyste i vy pocítili životodárné teplo, přívětivou atmosféru a vůni dalekého Orientu, která Vám vrátí ztracenou energii. Zastavit čas na několik desítek minut, znamená zastavit stres. Naším posláním je vrátit Vašemu tělu a mysli ztracenou energii a vyrovnanost.

VIZE

TAWAN založila v roce 2006 paní Jiřina Forejtková s myšlenkou přinést umění a tradice z daleké asie do srdce Evropy. Zprostředkovat dokonalé zážitky z thajské masáže v západní kvalitě služeb.

DUŠE

Duší všech našich salonů TAWAN je zakladatelka a majitelka paní Jiřina Forejtková. Celý svůj život se věnuje péči o tělo, zdraví a relaxaci. Vystudovala obor fyzioterapie, pracovala ve fakultní nemocnici na Vinohradech, vedla wellness a fitness centrum v Hotelu Forum. Aktivně se věnuje golfu a zdravému životnímu stylu.

SRDCE

Naši hybnou silou a srdcem je fakt, že TAWAN je rodinným podnikem. Ať už pro opravdovou rodinu Jiřiny Forejtkové v podobě syna Michala Votruby a dcery Anny Forejtkové, tak i pro naše manažery Jiřího Krejčí, Jana Pickenhana i Tomáše Motala, skoro rodinu:-), TAWAN znamená poctivý přístup, snaha o dokonalost a odpovědnost k vysoké kvalitě každé provedené služby.

RUCE

Masérská dovednost se v thajských rodinách dědí z generace na generaci, je uměním i filozofií zároveň, je životním stylem i výjimečným darem. V TAWANu o vás pečují pouze rodilé thajské terapeutky, vyučené v prestižních školách a vždy s více jak 5 letou profesionální zkušeností z mnoha světových spa. Všechny masérky v TAWANu pro vás osobně zkoušíme.

Poznejte z rukou našich profesionálních masérek vizi TAWANu. Z celého srdce i duše se těšíme na viděnou.

Proč Tawan?

Nejvyšší úroveň služeb

Tawan v thajštině znamená slunce a my vám přinášíme blahodárné a léčivé paprsky do každodenního života. Jsme rodinný podnik a naším posláním je poskytnout jedinečný zážitek v okouzlujícím a privátním prostoru.

Více o nás

Špičkové thajské masérky

Masérská dovednost se v thajských rodinách dědí z generace na generaci. Je uměním, filozofií i výjimečným darem. V Tawanu osobně vybíráme, pravidelně školíme a testujeme ty nejlepší z masérek.

O thajských masážích

Každá masáž je unikátní

Před každou masáží si popovídáme o vašem zdravotním stavu a důvodech, které vás do Tawanu přivádí. Naše masérky díky tomu budou přesně vědět, na co se při masáži zaměřit, a co naopak vynechat.

Masáže

Absolutní komfort

Najdete u nás vše, co k odpočinku potřebujete. Vychutnáte si skvělý čaj nebo kávu, můžete využít sprchovou i tělovou kosmetiku a k dispozici jsou vám samozřejmosti jako pohodlný bavlněný komplet, hřeben, gumičky do vlasů či fén.

Vyberte si nejbližší salon

Opravdové thajské masáže

Sestavili jsme nabídku více než 20 tradičních thajských masáží a ošetření šitých na míru dnešnímu způsobu života, které respektují starobylé techniky a umění chrámových škol.

Více o thajských masážích

Široká nabídka přírodních olejů

Vyberte si ze široké nabídky zcela přírodních olejů, které z masáže učiní naprosto výjimečný zážitek. Zažijte jemnou vůni kokosového, arganového nebo třeba čokoládové oleje. Aktuální nabídku olejů vám v salonu rádi představíme.

Masáže

Naprostý klid a soukromí

Možnost vychutnat si výjimečný zážitek bez vyrušování vnímáme jako naprosto zásadní pro dokonalý relax. Proto si v Tawanu užijete masáž v samostatném pokoji, který vám poskytne maximální klid a soukromí.

Salony