Přejít k hlavnímu obsahu

Příběh značky

Od roku 2006 přinášíme životadárné teplo orientu

14

let na trhu

13

poboček

70+

thajských masérek

30+

masáží

TAWAN znamená thajsky zářící slunce, jehož paprsky dokáží zaplašit i stíny na duši. Tak jako pod jeho doteky pookřívá každá živá bytost, chceme, abyste i vy pocítili životodárné teplo, přívětivou atmosféru a vůni dalekého Orientu, která Vám vrátí ztracenou energii. Zastavit čas na několik desítek minut, znamená zastavit stres. Naším posláním je vrátit Vašemu tělu a mysli ztracenou energii a vyrovnanost.

VIZE

TAWAN založila v roce 2006 paní Jiřina Forejtková s myšlenkou přinést umění a tradice z daleké asie do srdce Evropy. Zprostředkovat dokonalé zážitky z thajské masáže v západní kvalitě služeb.

DUŠE

Duší všech našich salonů TAWAN je zakladatelka a majitelka paní Jiřina Forejtková. Celý svůj život se věnuje péči o tělo, zdraví a relaxaci. Vystudovala obor fyzioterapie, pracovala ve fakultní nemocnici na Vinohradech, vedla wellness a fitness centrum v Hotelu Forum. Aktivně se věnuje golfu a zdravému životnímu stylu.

SRDCE

Naši hybnou silou a srdcem je fakt, že TAWAN je rodinným podnikem. Ať už pro opravdovou rodinu Jiřiny Forejtkové v podobě syna Michala Votruby a dcery Anny Forejtkové, tak i pro naše manažery Jiřího Krejčí, Jana Pickenhana i Tomáše Motala, skoro rodinu:-), TAWAN znamená poctivý přístup, snaha o dokonalost a odpovědnost k vysoké kvalitě každé provedené služby.

RUCE

Masérská dovednost se v thajských rodinách dědí z generace na generaci, je uměním i filozofií zároveň, je životním stylem i výjimečným darem. V TAWANu o vás pečují pouze rodilé thajské terapeutky, vyučené v prestižních školách a vždy s více jak 5 letou profesionální zkušeností z mnoha světových spa. Všechny masérky v TAWANu pro vás osobně zkoušíme.

Poznejte z rukou našich profesionálních masérek vizi TAWANu. Z celého srdce i duše se těšíme na viděnou.

Proč Tawan?

Jste středem všeho dění

Tawan v thajštině znamená slunce a my vám přinášíme blahodárné a léčivé paprsky do každodenního života. Jsme rodinný podnik a naším posláním je poskytnout jedinečný zážitek v okouzlujícím a privátním prostoru.

Více o nás

Naše masérky

Masérská dovednost se v thajských rodinách dědí z generace na generaci. Je uměním, filozofií i výjimečným darem. V Tawanu osobně vybíráme, pravidelně školíme a testujeme ty nejlepší z masérek.

O thajských masážích

Individuální nastavení

Před každou masáží si popovídáme o vašem zdravotním stavu a důvodech, které vás do Tawanu přivádí. Naše masérky díky tomu budou přesně vědět, na co se při masáži zaměřit, a co naopak vynechat.

Masáže

O vše se postaráme

Najdete u nás vše, co k odpočinku potřebujete. Vychutnáte si skvělý čaj nebo kávu, můžete využít sprchovou i tělovou kosmetiku a k dispozici jsou vám samozřejmosti jako pohodlný bavlněný komplet, hřeben, gumičky do vlasů či fén.

Vyberte si nejbližší salon

Umění staré tisíce let

Sestavili jsme nabídku více než 20 tradičních thajských masáží a ošetření šitých na míru dnešnímu způsobu života, které respektují starobylé techniky a umění chrámových škol.

Více o thajských masážích

Kvalitní přírodní produkty

Vyberte si ze široké nabídky zcela přírodních olejů, které z masáže učiní naprosto výjimečný zážitek. Zažijte jemnou vůni kokosového, arganového nebo třeba čokoládové oleje. Aktuální nabídku olejů vám v salonu rádi představíme.

Masáže

Privátní místnosti

Možnost vychutnat si výjimečný zážitek bez vyrušování vnímáme jako naprosto zásadní pro dokonalý relax. Proto si v Tawanu užijete masáž v samostatném pokoji, který vám poskytne maximální klid a soukromí.

Salony

Pro plnohodnotný zážitek z našeho webu, otočte vaše zařízení na výšku

OK