Přejít k hlavnímu obsahu
Akce

Vánoční dárkové poukazy - Sleva 20 %

Vánoce se kvapem blíží a my již nyní máme pro vás naši akci - darujte sobě a svým blízkým dokonalé thajské masáže v podobě dárkových poukazů. Vánoční sleva činí 20 % při nákupu 2 a více poukazů. Při zakoupení jediného získáte slevu 10 %. Akce platí od 1.11.2022 až do 31.12.2022.

Poukazy lze zakoupit online na našem e-shopu nonstop nebo vyzvednout osobně ve všech našich salonech. Děkujeme, že jste s námi.

AKCE
Sleva 20 % - platí při nákupu 2 a více poukazů

Sleva 10 % - při nákupu jediného poukazu

Dárkové poukazy mají platnost celých 12 měsíců!

NAKOUPIT V E-SHOPU ZDE
VÍCE O DÁRKOVÝCH POUKAZECH ZDE

Některé pojišťovny přispívají také na masáže, prověřte to u té svojí. Někteří zaměstnavatelé proplácí tzv. FKSP fond, nenechte ho propadnout a objednávky prosím směrujte na info@tawan.cz.

V případě 20 a více kusů poukazů opět spouštíme - TAWAN originální dovážku po Praze až do domu v krásném balení a s naším úsměvem - objednávky prosím posílejte na info@tawan.cz.

Bohužel již nyní 16. 12. 2022 nedokážeme garantovat doručení do Vánoc. U našeho doručovatele (kurýr Messenger) již nyní evidujeme zpoždění 2-4 pracovní dny. Prosím raději zvažujte doručení formou PDF nebo osobní vyzvednutí.


Vánoční dárkové poukazy thajské masáže Praha Brno

V pohodlí a bez stresu u nás také zaparkujete. V Korunním Dvoře, máme 2 venkovní parkovací stání. V Rooseveltové máme 2 krytá vnitřní stání. V Italské máme pro vás 3 parkovací místa. V Říčanech před budovou nebo v boční ulici. V Brně parkování před hotelem oznamte předem na recepci:-). V Karlových Varech využijte pro nejsnadnější nákup Hotel Thermal a jeho parkoviště u velkého sálu, chodba vede rovnou k nám.

  • Sleva platí při online nákupu nebo osobně v salonech celý listopad a prosinec až do 31. 12. 2022.
  • Pouze při platbě hotově nebo platební kartou (neplatí na Benefits Card, Flexipass card atd.).
  • Nelze kombinovat s kredity, jinými slevami nebo již zakoupenými dárkovými poukazy.

Tipy na vánoční dárky - masáže, relaxace

Nenechte si ujít už žádnou akční nabídku

Odebírat newslletter

Další články