Přejít k hlavnímu obsahu
Akce

Vánoční dárkové poukazy - Sleva 20%

Vánoce se kvapem blíží a my již nyní pro vás máme akci na dárkové poukazy. Darujte svým blízkým a třeba i sobě dokonalé thajské masáže. Vánoční sleva činí 20 % při nákupu 2 a více poukazů. Při zakoupení jediného získáte slevu 10 %. Akce platí od 1.11.2023 až do 31.12.2023.

Kurýrem od dnešního dne 18.12. negarantujeme doručení do Vánoc! Využijte PDF do emailu nebo osobní zakoupení v salonech.

Poukazy lze zakoupit online na našem e-shopu nonstop nebo vyzvednout osobně ve všech našich salonech. Děkujeme, že jste s námi.

AKCE
Sleva 20 % - platí při nákupu 2 a více poukazů 
Sleva 10 % - při nákupu jediného poukazu

Dárkové poukazy mají platnost celých 12 měsíců! Nejsou na konkrétní jméno. Je možné službu vyměnit za jinou s doplatkem. Lze využít ve všech salonech. Poukazy je možné také donekonečna prodlužovat. Nevíte si rady s výběrem - koukněte zde

NAKOUPIT V E-SHOPU ZDE
VÍCE O DÁRKOVÝCH POUKAZECH ZDE

Některé pojišťovny přispívají na masáže, prověřte možnosti u té svojí. Někteří zaměstnavatelé proplácí tzv. FKSP fond, nenechte ho propadnout a objednávky prosím směrujte na info@tawan.cz.

V případě 20 a více kusů poukazů opět spouštíme - TAWAN originální dovážku po Praze až do domu v krásném balení a s naším úsměvem - objednávky prosím posílejte na info@tawan.cz.

Dárkové poukazy bohužel nyní nedoručujeme kurýrem do zahraničí. Více informací na uvedeném odkazu a případně speciální požadavky směrujte také na výše uvedený email. 

Vánoční dárkové poukazy thajské masáže Praha Brno

V pohodlí a bez stresu u nás také zaparkujete. V Korunním Dvoře, máme 2 venkovní parkovací stání. V Rooseveltové máme 2 krytá vnitřní stání. V Italské máme pro vás 3 parkovací místa. V Říčanech před budovou nebo v boční ulici. V Brně parkování před hotelem oznamte předem na recepci. V Karlových Varech využijte pro nejsnadnější nákup Hotel Thermal a jeho parkoviště u velkého sálu, chodba vede rovnou k nám.

DETAILNÍ PODMÍNKY AKCE

  • Sleva platí při online nákupu nebo osobně v salonech celý listopad a prosinec až do 31. 12. 2023.
  • Pouze při platbě hotově nebo platební kartou (neplatí na benefitní karty - Benefits Card, Flexipass card atd.). Akce neplatí také při platbě fyzickými šeky, passy a poukazy. 
  • Akce nelze kombinovat s kredity, jinými slevami nebo již zakoupenými dárkovými poukazy.
  • Počet poukazů nelze kombinovat s absolvovanými masážemi během návštěvy. 

Tipy na vánoční dárky - masáže, relaxace

Nenechte si ujít už žádnou akční nabídku

Odebírat newslletter

Další články

Pro plnohodnotný zážitek z našeho webu, otočte vaše zařízení na výšku

OK