Klub TAWAN

Přihlašte se do Bonus klubu a získejte bonus již při své první návštěvě!

Výhody Bonus klubu Tawan

  • 10% z každé vaší platby načteme do vašeho kreditu
  • Kredit můžete sbírat i čerpat s vašimi známými nebo kolegy
  • V pravidelném newsletteru se dozvíte o speciálních slevových akcích
  • Možnost objednání rezervací online
  • Sledování masáží, které jste v minulosti absolvovali.

Jak to funguje?

Za každou provedenou platbu v plné ceně v hotovosti nebo platební kartou v salonech TAWAN získáte okamžite 10% z této částky do bonusového kreditu. Bonusový kredit se vám načítá také při zakoupení dárkových poukazů nebo kreditů.

Jak získat služby zdarma?

Jakmile nastřádáte dostatečný kredit na vybranou masáž v plné výši, stačí se pouze objednat a získat tuto službu zcela zdarma. Bonus je možné čerpat v libovolném salonu TAWAN a není časově omezen. Bonusy je možné čerpat pouze na služby v plné výši a není tedy možné k službám doplácet. O stavu vašeho bonus kreditu vás budeme rádi kdykoli informovat.

Jak sbírat ješte více bodů?

Je to velmi jednoduché! Zapojte své přátele, kolegy, rodinu a sbírejte bonusy dohromady pod jedním účtem! Informujte nás při každém nákupu, že si přejete bonus připsat na libovolný účet a my to rádi učiníme! Váš bonus bude moci čerpat kdokoli, koho si vyberete.

Máte další dotazy, jak funguje Bonus klub?

Neváhejte nás kontaktovat na recepcích Tawan center nebo na emailu info@tawan.cz, kde rádi zodpovíme každý váš dotaz.


Přihláška do Klubu TAWAN

Registrací vyjadřujete souhlas s našimi Obchodními podmínkami a souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem účasti v Klubu Tawan. Osobní údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše Zásady zpracování osobních údajů.