Přejít k hlavnímu obsahu
Blog

Dárkové poukazy do zahraničí

Dárkové poukazy objednané v e-shopu (na dobírku či placené kartou) není možné doručit ve fyzické podobě do zahraničí vzhledem k pevně nastavené ceně v e-shopu i naší kapacitě. Doporučujeme vám využít možnosti doručení v PDF na jakýkoliv email po světě během pár sekund. Tato informace je uvedena také v e-shopu po zadání adresy.

V případě, že si přejete naše dárkové poukazy v našem designovém provedení zaslat kamkoliv po světě, počítejte prosím s vyššími náklady a časem. Kapacitně nejsme schopni časté návštěvy pošty a vzhledem k velmi malému objemu požadovaných zásilek do zahraničí nemáme ani předem vybraného dopravce. Vzhledem k naší zkušenosti s doručováním do Thajska můžeme využít například DHL či poštovní EMS. Cena je samozřejmě závislá od aktuálních ceníků a pokusíme se neúčtovat náš čas s vyřizováním nadstandardní služby.

Pokud jste ochotni s námi komplikovanější objednávku zvládnout, napište prosím přesný požadavek poukazů a doručovací adresy na info@tawan.cz. Ozveme se vám zpět s kalkulací. Děkujeme za vaše pochopení.

Nenechte si ujít už žádnou akční nabídku

Odebírat newslletter

Více novinek