Přejít k hlavnímu obsahu

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým výjimečný dárek

Dopřejte svým blízkým výjimečný zážitek dokonalé relaxace a věnujte kousek exotického Thajska, kde se nespěchá a kde stres a špatná nálada mizí pod hřejivými úsměvy a doteky mistrovských terapeutek.

Platí ve všech salonech

Naše poukazy lze využít ve všech salonech TAWAN.

Připravíme na počkání

Poukazy připravíme na počkání, online ihned do emailu nebo je zašleme kurýrem.

Elegantní dárek

Dárkový poukaz i obal jsme vyladili k dokonalosti. Stačí jen předat.

Jak získat poukaz?

Jaký poukaz vyberete?

Způsob doručení poukazu

 • Vyzvednutí v salonu (neobjednávejte online)
 • E-mailem ve formátu PDF
 • Smluvním dopravcem (Messenger)
 • Do zahraničí - čtěte prosím zde.

Uplatnění poukazu

Výhody a podmínky

 • Platnost 12 měsíců s možností nekonečného prodlužování
 • Platné ve všech salonech TAWAN
 • Ztracený poukaz vždy dohledáme a vystavíme vám nový
 • Termín si obdarovaný vybere dle svého přání
 • Obdarovanému vždy doporučíme vhodnou masáž
 • Bezplatná změna na jinou masáž v hodnotě poukazu
 • Nevyčerpaná část zůstává a lze využít při další návštěvě

Časté dotazy

Jaká je platnost poukazu? Mohu jej prodloužit?

Platnost dárkového poukazu je standardně 12 měsíců od zakoupení. Pozor - z důvodů vladních uzavírek prodlužujeme všem nově zakoupeným poukazům platnost na celý jeden rok. Délka platnosti poukazu se může lišit dle akčních nabídek. Přesné datum posledního dne k využití najdete na svém poukazu. Prodloužení poukazu před koncem jeho platnosti za poplatek 190 Kč o dalších 6 měsíců a reaktivace po době platnosti poukazu za poplatek 390 Kč na dalších 6 měsíců je možné zde

Na co je PIN?

PIN je čtyřmístný kód přiřazený k číslu poukazu. Jedná se o unikátní kombinaci, díky které je možné poukaz využít. PDF poukazy není proto nutné tisknout. Nestírejte PIN pokud to není třeba. Nesdělujte nikomu svůj PIN. Pracujeme nyní také na možnosti online rezervování díky vlastnictví poukazu.

Ztratil jsem poukaz, co mám dělat?

Ve velkém počtu poukazů ve všech salonech potřebujeme k dohledání ztraceného poukazu co nejvíce údajů. Ideálně datum a čas nákupu, lokalita a částku respektive obsah poukazu. Pro jednodušší dohledání doporučujeme vždy nakupovat pod svým TAWAN klubovým účtem.

Jak objednám dárkový poukaz pro dva?

Dárkový poukaz na párovou masáž lze zakoupit osobně v salonech bez předchozího objednání. Párová masáž není žádná konkrétní. Vyberte dvě masáže nebo dva balíčky. Online z technických důvodů nevystavujeme jeden poukaz na více služeb najednou, a proto vám pro párovou masáž přijdou dva oddělené poukazy, které lze samozřejmě na párovou masáž uplatnit. 

Zvolil jsem špatnou masáž, mohu ji změnit?

Dárkový poukaz je možné využít na libovolnou masáž nebo službu. Při využití levnější služby zůstává nevyužitá část na poukazu k dalšímu využití v rámci platnosti poukazu a při využití dražší služby je nutné doplatit rozdíl.

Mohu doplatit na dražší masáž?

Pokud si vyberete dražší masáž než je hodnota poukazu, recepce vás požádá o doplatek v rozdílu ceníkových hodnot. V takových případech se na služby nevztahují slevy ani nabídky. Rozdíl hodnot je možné doplatit hotově, kartou, šeky, benefity atd.

Je dárkový poukaz na jméno a co je na něm vše uvedeno?

Dárkové poukazy nejsou vystaveny na konkrétní jméno. Pro personalizovaná přání můžete využít našich elegantních obálek.

Mohu uplatnit více poukazů na jednu masáž?

Ano, můžete.

Jak objednám více poukazů?

Dárkové poukazy můžete objednat v libovolném množství online a také zakoupit ve všech našich salonech bez předchozího objednání. 

Mohu objednat poukaz na menší hodnotu, než stojí masáž?

Dárkové poukazy začínají na hodnotě 500Kč. Obdarovaný si pak může zvolit masáž dle svého přání. Stejně jako ve všech ostatních případech.

Jsou poukazy přenosné?

Ano, můžete změnit názor. Dárkové poukazy nejsou vystaveny na konkrétní jméno. Vyberte si obdarovaného dle přání.

Lze doručit poukaz do zahraničí?

Bohužel v současné době do zahraničí nedoručujeme. Z kapacitních důvodů využíváme spolehlivého partnera společnost messenger a v rámci nastavené ceny nejsme schopni zahraničí zajistit. Je-li to pro vás důležité, je možné zjistit cenu konkrétně a při předplatbě fakturou poukaz odeslat. V takových případech prosím pište na info@tawan.cz.