První návštěva

Rezervace

Rezervujte si masáž s předstihem, předejdete tím případným zklamáním. My budeme současně schopni vyjít lépe vstříc vašim přáním a potřebám.

Než masáž začne

Bezprostředně před masáží nejezte, s plným žaludkem si masáž nebudete moci vychutnat naplno a například masáž břicha budeme muset vynechat.
Doporučujeme dostavit se asi deset minut před samotným začátkem masáže, abyste si ji mohli v klidu užít od začátku až do konce. Využijte naší sprchy a případně se občerstvěte čajem, který je po celou dobu vašeho ošetření zdarma.

Zdravotní stav

Informujte nás prosím o vašich zdravotních obtížích, zvolíme to nejlepší s ohledem na váš komfort a vyloučíme všechna případná rizika. Masáž není vhodná při vysoké horečce, nebo pokud jste utrpěli vážná poranění či zlomeniny. Pokud si nejste jisti svým zdravotním stavem, neváhejte kontaktovat svého lékaře. Musíme také podotknout, že bohužel neneseme žádnou odpovědnost za případné zhoršení zdravotního stavu, protože nejsme schopni do detailu diagnostikovat Váš aktuální zdravotní stav na místě masáží. Konzultovat případné potíže můžete také na adrese info@tawan.cz či zavolat na 602 966 978. Diskrétnost je samozřejmostí.

Před masáží

Pracovníci recepcí center Tawan jsou tu pro vás, neváhejte je proto využít, pokud vás něco zajímá či potřebujete další informace. Upravíme vám masáž na míru. Pokud si přejete razantnější či naopak jemnější masáž, upozorněte nás. Jsme tu pro vás...
K dispozici jsou vám také koupelny v našich centrech, můžete je využít před masáží i po ní.

Klidné prostředí

Abychom poskytli komfort všem návštěvníkům našich center, požádáme vás, abyste přepnuli mobilní telefony do tichého režimu bez vibrace a zároveň udržovali konverzaci na minimu.

Těhotenství

Jste-li teprve na počátku těhotenství, můžete si dopřát masáž dle libosti. Jak ale bude těhotenství pokračovat, měla by být vaše masáž zaměřena spíše na zádové svalstvo, páteř, šíji či nohy. Masáž chodidel je lepší v průběhu těhotenství vynechat. Masáž provedená s ohledem na váš stav přinese zmírnění napětí, zvýšení imunity či lepší proudění živin krví k miminku. Před porodem a v průběhu šestinedělí není thajská masáž vhodná. Po uplynutí této lhůty vás ale rádi přivítáme na masáži Healthy Mum, která bude mít na vaše tělo blahodárný účinek.

Co všechno si odložit?

Pro dokonalý požitek z ošetření také doporučujeme odložit hodinky a další šperky. Využít můžete naší úschovny na recepci nebo v jednotlivých masážních pokojích. Pokud jste si objednali Classic Thai nebo Royal Thai massage, převlékněte se do speciálního volného úboru, který naleznete připravený na masážním lůžku. Poté se položte na břicho na lehátko a počkejte na příchod terapeutky. Volný úbor doporučujeme obléknout I v případě, že jdete na Foot massage. Budete se cítit uvolněněji. Před masáží obličeje doporučujeme vyjmout kontaktní čočky. Při olejových masážích nebo při těch, jejichž součástí je peeling nebo zábal, doporučujeme svléknout vše včetně spodního prádla. Můžete také využít jednorázové spodní prádlo, které je pro vás připraveno v každé masážní místnosti. Než přijde terapeutka, položte se na lehátko a přikryjte ručníkem, který je vždy k dispozici.

Během masáže

Během ošetření klidně dýchejte a relaxujte. Doporučujeme zavřít oči a co nejvíce se uvolnit, abyste si masáž vychutnali opravdu naplno. Hluboká relaxace může přejít i ve spánek a rozhodně se neostýchejte si ho dopřát! Prosím sdělte našim terapeutkám ihned jakoukoliv nespokojenost či snížení komfortu. Jsme rádi za každou vaši reakci a masérky jsou připraveny upravit intenzitu masáže snadnými hesly:
SOFT - žádáte lehkou masáž
STRONG – žádáte o tvrdší/intenzivnější masáž

Po masáži

Nabídneme vám šálek výtečného zeleného případně zázvorového čaje. Nikam nespěchejte. V našich centrech můžete relaxovat dle svých přání a nechat masáž v klidu tzv. doznít. Pokud jste během vaší návštěvy nebyli s něčím spokojeni, neváhejte nám o tom říci. Naším cílem je plnit přání každého našeho klienta. Dejte nám vědět, pokud se to nepodaří, abychom mohli naše služby neustále zlepšovat a zkvalitňovat.
Pokud nám budete chtít napsat, využijte prosím email votruba@tawan.cz.

Stornování

Pokud se rozhodnete zrušit plánovanou masáž, učiňte tak prosím s co největším předstihem, abychom váš termín mohli nabídnout dalším klientům. V našich centrech neúčtujeme žádné stornovací poplatky, ale budeme rádi, pokud na nás s případným stornem nezapomenete. Budeme se těšit na vaši příští návštěvu.