Přejít k hlavnímu obsahu

Hluboká nad Vltavou

Thajské masáže v Hluboké nad Vltavou

Romantická Hluboká nad Vltavou, známá svým kouzelným zámkem, nabízí také kouzlo a tajemství dalekého Thajska. Ve zdejším nově zrekonstruovaném Hotelu Štekl si můžete vychutnat dokonalou relaxaci a obnovit své síly díky thajským masážím, které poskytujeme.

Při návštěvě našeho salonu se ocitnete v kraji úsměvů a dobré nálady, jakým je Thajsko. Ať už hledáte úlevu po prohlídce zámku nebo jen chcete prožít chvíle klidu a odpočinku, naše masáže nabízí únik od reality a poskytnou vám tu nejlepší možnou péči. Vyzkoušejte naši oblíbenou masáž obličeje, která poskytne vaší pokožce výživu a omlazení, nebo si dopřejte absolutní uvolnění s naší masáží zad Back.

Cesta do našeho salonu je příjemná procházka. Stačí vyjít ulicí Bezručova a hned nalevo před zámkem naleznete náš Hotel Štekl. Projděte se tajemnými zahradami a uvnitř budovy zámečku, který by mohl být vystřižen z starého obrazu, se ocitnete v útulném a pohodlném prostoru našeho salonu Tawan.

K dispozici je také bezplatné parkování v okolí zámeckého hotelu, takže o svůj vůz se nemusíte bát.

Zažijte kouzlo Hluboké nad Vltavou a dovolte nám, abychom vás hýčkali a poskytli vám tu nejlepší péči prostřednictvím thajských masáží v našem salonu v Hotelu Štekl. Vaše tělo a mysl budou vděčné za tento okamžik klidu a relaxace.

Pro plnohodnotný zážitek z našeho webu, otočte vaše zařízení na výšku

OK