Přejít k hlavnímu obsahu

Říčany

Thajské masáže v Říčanech

Přijďte zažít kouzlo tradiční thajské masáže v Říčanech u Prahy. Náš designový masážní salon TAWAN nabízí širokou škálu kvalitních thajských masáží v atraktivní lokalitě s výbornou dopravní dostupností a bezproblémovým parkováním přímo před salonem.

Salon TAWAN Říčany u Prahy se může pochlubit vynikajícím týmem thajských masérek, a tak si můžete být jisti, že vaše masáž bude prováděna s nejvyšší možnou péčí a profesionálním přístupem.

Náš salon je moderně zařízen a poskytuje luxusní prostředí pro relaxaci a obnovu vašeho těla a duše. Nově jsme také na základě vašich přání odhlučnili a zatemnili naši masážní místnost pro dva, takže si můžete užít svou masáž v absolutním klidu a soukromí. 

Vstup do našeho salonu  je přímo z hlavní ulice. Bez ohledu na to, zda přijíždíte z Prahy, nebo z jiného místa, snadno nás najdete a oceníte snadné parkování.

Thajské masáže v Říčanech u Prahy jsou ideálním místem pro regeneraci těla i mysli po náročném dni. Nabízíme široký výběr masáží, včetně Mango Splash Oil a Royal Aroma, které jsou navrženy tak, aby vám poskytly hlubokou relaxaci a úlevu od stresu.

Navštivte náš salon a objevte výjimečnou sílu thajských masáží, které vám nabídnou zasloužený odpočinek a příjemnou relaxaci. Nechejte se hýčkat a obnovte svou vnitřní energii v našem exkluzivním salonu Tawan.

Pro plnohodnotný zážitek z našeho webu, otočte vaše zařízení na výšku

OK