Přejít k hlavnímu obsahu

Praha

Thajské masáže v Praze

Praha, často nazývaná Srdcem Evropy, je světově proslulá svými kulturními poklady, od středověkých hradů a gotických katedrál až po moderní architekturu. Ale Praha má mnohem víc co nabídnout. Jednou z nejlepších věcí, které můžete udělat pro svou tělesnou a duševní pohodu, je vyzkoušet thajskou masáž v jednom z prémiových salonů TAWAN, které se nachází po celém městě.

  1. TAWAN Korunní Dvůr, Praha 10 - Vinohrady

Uprostřed klidné a obytné čtvrti Vinohrady najdete luxusní a prémiový salon TAWAN Korunní Dvůr. Tento salon je připraven poskytnout absolutní komfort a relaxaci v jednom ze sedmi prostorných a klimatizovaných masážních pokojů. Po celodenním objevování krás Prahy je tento salon ideálním místem pro regeneraci.

  1. TAWAN Rooseveltova, Praha 6

Rooseveltova salon je umístěn v prestižní klidné lokalitě Bubenče na Praze 6, v moderním neobarokním komplexu Rezidence Rooseveltova. Navržený slavným architektem a umělcem Bořkem Šípkem, nabízí tento salon jedinečné prostředí pro relaxaci a regeneraci. Salon nabízí pět velmi prostorných masážních místností s vlastní sprchou a osobní kosmetikou.

  1. TAWAN Italská, Praha 2

V srdci Prahy, v těsné blízkosti Náměstí Míru, se nachází TAWAN Italská, největší wellness salon v Praze. Je navržen tak, aby vytvořil dokonalé prostředí pro uvolnění a relaxaci, s velkorysou halou, mramorovým schodištěm, relaxační místností s občerstvením a samozřejmě s usměvavým a odborným personálem.

  1. TAWAN Rezidence Vyšehrad, Praha 4

Salon TAWAN v Rezidenci Vyšehrad v Praze 4 je dalším z řady luxusních wellness salonů, které nabízejí thajské masáže v Praze. Moderní a stylové prostředí salonu, oživené bambusy a exotickými materiály, vás přenese do daleké Asie.

Ať už si vyberete jakýkoliv salon TAWAN v Praze, můžete očekávat vysokou úroveň péče a odborné služby, které vám pomohou dosáhnout hlubokého uvolnění a obnovit vaši energii. Tak proč nezkusit thajskou masáž příště, když budete v Praze? Koneckonců, relaxace a regenerace jsou stejně důležité jako objevování nových míst.

Pro plnohodnotný zážitek z našeho webu, otočte vaše zařízení na výšku

OK