Přejít k hlavnímu obsahu

Ostrava

Thajské masáže v Ostravě

Ostrava, průmyslové srdce České republiky, nabízí mnoho kulturních a historických atrakcí. Ale pokud toužíte po absolutní relaxaci a ošetření těla i duše, neměli byste vynechat návštěvu našeho nového salonu TAWAN v Harmony Club hotelu.

Náš salon v Ostravě nabízí prémiové prostředí a absolutní komfort. Naše prostorné, klimatizované masážní místnosti jsou vybaveny sprchou a veškerým kosmetickým vybavením pro vaše pohodlí. Po masáži si můžete odpočinout v naší relaxační zóně, kde si můžete zdarma dopřát čaj a infuzované vody.

Navštivte nás a prožijte okamžiky naprostého klidu a relaxace. V našem salonu se vše točí jen kolem vás. Ať už se rozhodnete pro klasickou thajskou masáž, olejovou masáž nebo  masáž na odbourání stresu, naše profesionální thajské masérky se postarají o to, abyste odcházeli osvěženi a plni energie.

Vchod do salonu je snadno dostupný autem, tramvají i autobusem, a navíc nabízíme pohodlné, prostorné a privátní parkování před hotelem. Pro jeho rezervaci vás prosíme, abyste nás kontaktovali při rezervaci masáže.

Těšíme se na vaši návštěvu v našem ostravském salonu TAWAN. Přijďte a dovolte nám, abychom se postarali o vaše tělo a mysl při nádherných thajských masážích.

Pro plnohodnotný zážitek z našeho webu, otočte vaše zařízení na výšku

OK