Přejít k hlavnímu obsahu

Mladá Boleslav

Thajské masáže v Mladé Boleslavi

V Mladé Boleslavi, srdci českého automobilového průmyslu, se nachází místo, které přináší únik z každodenního života a nabízí oázu klidu a harmonie. Tento magický svět luxusních thajských masáží je ideální pro načerpání nových sil a užití nekonečně příjemných okamžiků.

Náš salon thajských masáží TAWAN je umístěn na okraji Mladé Boleslavi v golfovém klubu, kde můžete svůj den strávený na golfovém hřišti zakončit dokonalým uvolněním mysli i těla. Ať už jste členy golfového klubu nebo ne, naše vyškolené thajské masérky jsou připraveny vám poskytnout skvělou masáž, která pomůže odstranit stres a napětí a obnovit vaši energii.

Náš salon naleznete uvnitř klubovny, kde můžete využít golfového i hotelového vstupu. Nicméně, odbaveni budete na recepci golfu. Prostorné a bezplatné parkování je k dispozici na parkovišti areálu.

V našem salonu v Mladé Boleslavi nabízíme širokou škálu thajských masáží, které vás obnoví po náročném dni. Například naše masáž Royal Thai přináší tradiční techniky thajské masáže pro hlubokou relaxaci a obnovu těla a mysli, zatímco naše masáž Anti-Stress je zaměřená na odstraňování stresu a napětí, což vám pomůže najít vnitřní klid a rovnováhu.

Mladá Boleslav a thajské masáže tvoří dokonalou kombinaci, která umožňuje relaxaci, uvolnění a obnovu. Navštivte náš salon a zažijte magický prožitek z luxusní thajské masáže v Mladé Boleslavi.

Pro plnohodnotný zážitek z našeho webu, otočte vaše zařízení na výšku

OK