Přejít k hlavnímu obsahu

Krkonoše

Thajské masáže v Krkonoších

Krkonoše, nejvyšší pohoří České republiky, jsou zárukou nepřeberného množství přírodních krás a aktivit. Po náročném dni stráveném v horské přírodě vás však čeká ještě jedno výjimečné dobrodružství. Přeneste se z českých hor do exotického Thajska a objevte království uvolnění a relaxace v salonu thajských masáží Tawan v Hotelu Windsor v Špindlerově Mlýně.

Hotel Windsor nabízí prvotřídní thajské masáže v krkonoších, které zklidňují tělo a mysl po celodenním sportování či trekování v horách. Naše zkušené thajské terapeutky ze země úsměvů vám zajistí dokonalé uvolnění a zařídí, aby vás po masáži nebolel ani jediný sval. Vyzkoušejte třeba naši oblíbenou Royal Thai masáž pro intenzivní uvolnění nebo masáž nohou Foot pro zmírnění únavy z procházek. Báječný pocit relaxace vám umožní vychutnat si pobyt v přírodě ještě více a krásný pohled na horské scenérie okolních kopců si uchováte v srdci.

Pro rezervace a platby vždy směřujte nejprve na recepci Hotelu Windsor. Masáže se konají v depandanci wellness hotelu Windsor, kde se setkáte s thajskými terapeutkami připravenými vám poskytnout dokonalou masáž.

Hotel Windsor nabízí možnost parkování na horním či vnitřním parkovišti hotelu, avšak doporučujeme se předem informovat o volných kapacitách na recepci hotelu.

Krkonoše a thajské masáže v Hotelu Windsor tvoří dokonalou kombinaci pro relaxaci, obnovu sil a užití krás krkonošské přírody. Nechte se hýčkat v našem salonu a objevte krásu thajských masáží uprostřed krásných Krkonoš.

Pro plnohodnotný zážitek z našeho webu, otočte vaše zařízení na výšku

OK