Přejít k hlavnímu obsahu

Karlovy Vary

Thajské masáže v Karlových Varech

Karlovy Vary, slavné české lázeňské město, jsou domovem dvou výjimečných thajských masážních salonů TAWAN. V těchto idylických prostředích můžete prozkoumat umění tradiční thajské masáže, které přináší obnovu těla a mysli a hluboký pocit relaxace.

První z našich salonů je strategicky umístěn v přízemí hotelu Thermal, přímo v srdci karlovarského filmového festivalu. Tento salon vám nabízí skvělou možnost zažít autentickou thajskou masáž v prostředí, které je plné života a kultury. Přístup k salonu je snadný, ať už jdete z náměstí I.P. Pavlova nebo korzujete po nábřeží J. Palacha. K dispozici je také parkování v garážích hotelu Thermal.

Naše druhé zařízení v Karlových Varech je situováno v nádherné vile Nikolina, která je umístěna v blízkosti Mlýnské kolonády. Tento salon je vzdálený pouhých pár kroků od slavné kolonády, což z něj činí ideální místo pro relaxaci po procházce po historickém centru města. Zde můžete potěšení z thajské masáže ještě umocnit jednou z našich blahodárných koupelí, a to vše za výhledu na karlovarskou kolonádu. Bohužel, v těsné blízkosti tohoto salonu není k dispozici parkování, doporučujeme proto spojit návštěvu salonu s příjemnou procházkou.

Oba naše salony v Karlových Varech nabízí širokou škálu thajských masáží, včetně našich populárních masáží Classic Thai a Coconut Dream. Navštivte nás a prozkoumejte harmonii mezi tradicí Orientu a českým lázeňstvím, a to vše v příjemném prostředí našich thajských masážních salonů. Thajské masáže v Karlových Varech jsou zárukou dokonalé relaxace, obnovy energie a pozitivních zážitků.

Pro plnohodnotný zážitek z našeho webu, otočte vaše zařízení na výšku

OK