Přejít k hlavnímu obsahu
Akce

Říjnové akce v salonech TAWAN

Končí nám léto, začíná sychravo, výlety v nedohlednu a jediný únik před počasím a špatnou náladou je do země úsměvů, salonů dokonalých thajských masáží. Na celý říjen jsme pro vás připravili tyto dvě akce.

Hotel President, Rooseveltova, Barceló Brno, Golf Mladá Boleslav
Happy hours do 16:00 sleva 30 %

Všední dny do 16:00 sleva 30% na masáže a balíčky v salonech Rooseveltova Praha 6, Hotel President Praha 1, Brno a Mladá Boleslav. Sleva platí pouze na nově zakoupené služby při platbě hotově a platební kartou. Sleva není kombinovatelná, neplatí na dárkové poukazy.

Nikolina, Hotel Thermal
Sleva 50 % ve všední dny, sleva 30 % o víkendu

Sleva 50% nebo 30% platí na masáže a balíčky v obou salonech v Karlových Varech - TAWAN Nikolina i TAWAN Hotel Thermal. Sleva platí pouze na nově zakoupené služby při platbě hotově a platební kartou. Sleva není kombinovatelná, neplatí na dárkové poukazy. Sleva 50 % ve všední dny začíná platit až 7. 10. 2020. Děkujeme za pochopení.

Obě akce platí do 31. 10. 2020. Děkujeme, že nás stále podporujete, chodíte na masáže a nakupujete dárky pro své známé. Za celou dobu rouškového stavu nemáme jediný výskyt nemoci a každý den, hygienou a poctivým přístupem na tom pracujeme dál. Prosím zůstaňte s námi.

Hotel Štekl - Sleva 30 %

Sleva 30% platí na masáže a balíčky v salonu TAWAN Hotel Štekl v Hluboké nad Vltavou. Sleva platí od 11.10. na masáže po 13:00 až do 25.10. Sleva platí pouze na nově zakoupené služby při platbě hotově a platební kartou. Sleva není kombinovatelná, neplatí na dárkové poukazy.

Špindlerův Mlýn, Hotel Windsor - Sleva 20 %

Sleva 20% platí na masáže a balíčky v salonu TAWAN Špindlerův Mlýn v Hotelu Windsor. Sleva platí od 16.10. na masáže do konce měsíce. Sleva platí pouze na nově zakoupené služby při platbě hotově a platební kartou. Sleva není kombinovatelná, neplatí na dárkové poukazy.

V našich salonech stále dodržujeme přísná bezpečnostní opatření:
- nikdy se nesetkává více jak 6 lidí najednou
- pravidelně všem zaměstnancům měříme teplotu
- po každém klientovi dezinfikujeme dotykové plochy
- používáme profesionální prádelnu na veškeré prádlo
- k dispozici jsou na vstupu a na všech toaletách dezinfekční prostředky
- naši zaměstnanci nosí roušky

Nenechte si ujít už žádnou akční nabídku

Odebírat newslletter

Další články