Přejít k hlavnímu obsahu
Akce

Masáže v Karlových Varech do konce května - 20 %

Připravte se s námi na jarní zážitky - sleva 20 %

Od 1. dubna až do 31. května jsme pro vás připravili slevu 20 % na všechny druhy masáží v Karlových Varech ve všední dny. V současné době máme otevřený salon pouze TAWAN Nikolina kvůli rekonstrukci pasáže Hotelu Thermal. Ale čile v Thermalu rekonstruujeme i naše prostory, které i vylepšujeme k nepoznání! Těšte se na kompletní změnu!

Sleva 20 % platí pouze ve všední dny pondělí až pátek. Sleva platí na všechny druhy masáží a balíčků při platbě hotově nebo bankovními kartami (neplatí na benefitní platební karty). Neplatí na dárkové poukazy. Moc všem děkujeme, že nás podporujete a navštěvujete nás jako v minulosti. Naše masérky se na vás velice těší. Otevřeno máme každý den od 9:00 do 21:00, na víkendy se raději rezervujte s předstihem. Sleva není možná kombinovat s již zakoupenými poukazy nebo kredity a ani na tyto produkty neplatí. Nabídky a slevy nelze kombinovat. 

Důležité - nouzový stav nijak neomezuje poskytování thajských masáží. Máme otevřeno. Žádné restrikce (respirátory) od 14. 3. 2022!

Rezervujte se do oblíbeného salonu:

👉 TAWAN Nikolina
👉 TAWAN Hotel Thermal - bohužel uzavřen z důvodu rekonstrukce zatím neznáme datum otevření (cca polovina dubna, ale podle stavu a zpráv z hotelu o tom pochybujeme:-)).

Přečtěte si o aktuálních úpravách nařízení vlády o podmínkách poskytování našich služeb, zde. Od 14. 3. platí žádná omezení.

Exotika čeká hned za vaším rohem - Jakub Kohák, klikněte zde.

Vybalte kufry - Exotika čeká hned za vaším rohem

 

Nenechte si ujít už žádnou akční nabídku

Odebírat newslletter

Další články