Novinky

DÁRKOVÉ POUKAZY - se slevou až 30% a platnost 8 měsíců!

26. 11. 2018
Vánoce se již pomalu blíží a my již nyní vás informujeme o nové akci platné od 1. 11. do 31. 12. 2018. Sleva 30% platí při zakoupení 3 a více libovolných dárkových poukazů. Při zakoupení 2 poukazů sleva 20% a v případě jednoho sleva 10%. Sleva dle počtu zakoupených poukazů se uplatní i na případně absolvované masáže. Pouze v hotovosti nebo platební kartou a nabídka není kombinovatelná s ostatními slevami, nabídkami nebo jinými dárkovými poukazy či kredity. Slevu lze uplatnit na dárkové poukazy obsahující například - konkrétní masáže, balíčky služeb, kredit v určité hodnotě.

Objednávat můžete také online na adrese: ONLINE OBCHOD TAWAN .

POZOR - SLEVA BUDE AUTOMATICKY VYPOČÍTÁNA PODLE POČTU POLOŽEK AŽ VE 4. KROKU NÁKUPU ONLINE S NÁZVEM REKAPITULACE.

Pokud byste potřebovali pomoci s objednávkou prosím neváhejte kliknout zde: Návod jak objednat online. Nebo nám zavolat na tel. 722 779 377.

UNIKÁTNÍ OLEJ - YLANG YLANG

10. 10. 2018
Máme pro vás bombu! Připravili jsme unikátní přírodní produkt jaký na českém trhu nenajdete. Zcela přírodní olej založený na směsi 5 výtečných cenných olejů (argan, makadam, jojoba, kokos a sladká mandle) s obohacením o třtinový skvalan, který zajišťuje hloubkovou opravdovou hydrataci a malé množství CBD tzv. kanabidiolu, který má vynikající protizánětlivé a antidepresivní účinky. Jeho nynější léčebné využití najdete např. při epilepsii, cukrovce, roztroušené skleróze i při léčbě rakoviny. Cena pouze 300Kč a vyrobili jsme celkem 500ks.

MASÁŽ MĚSÍCE - ŘÍJEN - COCONUT DREAM 120

21. 9. 2018
Pro celý Říjen 2018 vám přinášíme oblíbenou COCONUT DREAM 120 za speciální cenu 1.990 Kč. Nabídka platí pouze na masáže nikoliv dárkové poukazy. Možnost platby pouze hotově nebo platební kartou. Nabídku není možné kombinovat s dalšími slevami, poukazy nebo kredity.

NOVĚ OTEVŘENO - TAWAN Hotel President - od 14. 9. 2018

14. 9. 2018
Zhruba po roce a půl rekonstrukcí celého hotelu, lobby, všech pokojů a samozřejmě wellness se vracíme do Hotelu President. V novém kabátě, moderním, ale zcela klidném a příjemném prostředí. Přijďte si oblíbit náš nejnovější salon. T. 721 731 401. Těšíme se opět na Vás.

MASÁŽ MĚSÍCE - SRPEN + ZÁŘÍ - CLASSIC THAI

01. 8. 2018
Blíží se nám konec léta, ale u nás akce měsíce nekončí. Prodlužujeme oblíbenou Classic Thai massage i do chladnějšího počasí a to do konce září 2018. Platba pouze hotově. Nabídka není kombinovatelná s jinými slevami, dárkovými poukazy ani kredity.

OTEVŘELI JSME PRVNÍ TAWAN NA SLOVENSKU!

30. 7. 2018
Dovolte nám se s vámi podělit o obrovskou radost. A není to apríl. Po více než 12 letech práce na výjimečných thajských masážích TAWAN v České republice se nám podařilo najít vhodné místo a dostatek odvahy se pustit do nového projektu. Je to díky vám všem a patří vám za to dík! Dárkové poukazy nebo tzv předplacené účty, u nás zvané "kredity", můžete od dnešního využít i kdykoliv na Slovensku. Zkrátka TAWAN je jen jeden a je zde vždy pro vás.
Prosím neváhejte dát vědět svým známým - www.tawan.sk..
A nový facebook profil pouze pro Slovensko najdete zde.
Ladíme ještě poslední detaily ohledně platební brány na eshopu, ale již brzy budeme v plné síle jako v ČR.

DÁREK PRO VŠECHNY NAŠE KLIENTY ZDARMA - KUCHAŘKA

29. 7. 2018
Pro každého, kdo si přijde zakoupit vánoční dárkové poukazy máme zdarma dárek v podobě naší vlastní thajské kuchařky. Vařili jsme vše sami podle našich thajských masérek jejich nejoblíbenější jídla a nebojte zvládli jsme je i my:-). Vyzvedněte si vůj dárek v našich salonech. Přejeme krásné předvánoční dny.

AKCE MĚSÍCE - ČERVENEC - HAPPY HOURS 40% - Prodlouženo

12. 7. 2018
PRODLUŽUJEME - ČERVEN+ČERVENEC - HAPPY HOURS - SLEVA 40% - platí pouze na masáže nikoliv dárkové poukazy ve všední dny do 16:00. Sleva není kombinovatelná s jinými nabídkami, slevami, kredity ani dárkovými poukazy. Platí pouze na nově zakoupené masáže nebo balíčky při platbě pouze v hotovosti. V Říčanech u Prahy platí po celý týden v uvedených časech.

Řekli o nás:-)

10. 7. 2018
V Tawanu jsou masáže lepší než v Thajsku, víte to? V roce 2006 jsem v thajském Chiang Mai poprvé vyzkoušel thajskou masáž a přišla mi skvělá. Když jsem před 10 lety zakládal zážitkovou agenturu, vyzkoušel jsem všechny a vybral jediný - Tawan. Tady se totiž potká originální thajská masáž s luxusním čistým a voňavým interiérem salonu s úsměvem masérek i personálu, a to je víc, než co se dá zažít v samotném Thajsku. A po těch deseti letech co posíláme naše zážitkáře do Tawanu mi přijde, že ani lepší místo stále neexistuje. Jan Hájek, šéf zážitkář, Zážitky.cz.

PRACUJTE PRO NÁS - TAWAN Italská

30. 6. 2018
HLEDÁME POSILU NA RECEPCI - TAWAN Italská! Máte zájem o práci v příjemném prostředí a v mezinárodním týmu. Jste nebo znáte někoho příjemného, empatického, pozitivní osobnost, se znalostí angličtiny se zájmem o práci ve službách a to na recepci wellness a thajských masáží? Pozice je volná již nyní a nabízíme práci na HPP formou krátkého/dlouhého týdne. Prosím sdílejte a posílejte svým známým. Zájemci o více informací prosím posílejte svá CV na votruba@tawan.cz nebo volejte 602 966 978.

MASÁŽ MĚSÍCE - KVĚTEN - AROMA OIL

30. 4. 2018
Na květen jsme pro vás připravili oblíbenou masáž AROMA OIL ve výjimečných cenách. 60min - 1100Kč, 90min - 1400Kč, 120min - 1700Kč. Akční nabídka platí ve všech centrech TAWAN při platbě hotově nebo kartou pouze na nové zakoupené masáže, nikoliv dárkové poukazy. Slevy nejsou kombinovatelné ani s kredity nebo poukazy.

MASÁŽ MĚSÍCE - DUBEN - HAPPY HOURS SLEVA 30%

05. 4. 2018
Prodlužujeme HAPPY HOURS ve všech salonech TAWAN až do konce dubna! Každý všední den tedy pondělí až pátek všechny druhy masáží, které skončí nejpozději v 16:00 získáte s 30% slevou. Těšíme se na vás. Váš TAWAN.

MASÁŽ MĚSÍCE - DUBEN - HAPPY HOURS SLEVA 30%

AKCE MĚSÍCE - BŘEZEN - HAPPY HOURS 30%

05. 3. 2018
Na celý březen jsme si pro vás připravili HAPPY HOURS ve všech salonech TAWAN. Každý všední den tedy pondělí až pátek všechny druhy masáží, které proběhnou nejpozději do 16:00 získáte 30% slevu. Těšíme se na vás:-). Nabídka platí pouze na masáže nikoliv dárkové poukazy. Sleva není kombinovatelná s jinými nabídkami, slevami ani dárkovými poukazy. Platí pouze na nově zakoupené služby při platbě v hotovosti nebo kartou.

AKCE MĚSÍCE - ÚNOR - SLEVA 20% NA MASÁŽE PRO DVA I POUKAZY

31. 1. 2018
Blíží se svátek zablokovaných, ehm zamilovaných, nezapomeňte na svoje nejbližší a pozvěte je na masáž. Nebo jim darujte poukaz na párovou masáž a tu si užijte později do 6 měsíců. Sleva 20 % pro 2 a více osob najednou nebo po sobě a dárkové poukazy platí celý únor na všechny masáže! Platba pouze hotově a platební kartou, slevy nejsou sčítatelné. Těšíme se na vás:-).

MASÁŽ MĚSÍCE - LEDEN - EUFORIA OIL masáže se slevou 490 Kč!

04. 1. 2018
Od 5. 1. 2018 jsme pro vás opět připravili oblíbené masáže měsíce. A nyní po déle než roce vracíme do speciální měsíční nabídky konopnou masáž EUFORIA OIL. Speciální cena platí pouze na masáže, nikoliv dárkové poukazy a platí jako tradičně pouze na platby hotově nebo platebními (bankovními) kartami.

PODZIMNÍ TAWAN - SLEVA 20% - 9:00 - 15:00

02. 10. 2017
Od 1. 10. nově až do 15. 11. 2017 ve všedních dnech od 9:00 do 15:00 sleva 20 % na všechny masáže. Tentokrát opět přicházíme s nápadem, jak na pracovní únavu, shon a podzimní deprese. Zkrátka, bojujte relaxací a masážemi v TAWANu co to jde! Nabídka platí na všechny masáže, ve všech salonech, při platbě hotově nebo platební kartou. Sleva platí pouze na nově zakoupené služby. Slevy se nesčítají a neplatí na dárkové poukazy.

PODZIMNÍ TAWAN

MASÁŽ MĚSÍCE - ZÁŘÍ - BACK MASÁŽ ZA 950 KČ

01. 9. 2017
S koncem léta říkáme konec bolavým zádům. V celém měsíci září naše speciální masáž zad BACK v délce 60min za výjimečných 950 Kč. Cena platí pouze při platbě hotově nebo kartou. Akce neplatí na dárkové poukazy a slevy nelze kombinovat.

MASÁŽ MĚSÍCE - ČERVENEC a SRPEN - SLEVA 20% NA AROMA OIL

28. 6. 2017
Tentokrát jsme si na vás připravili tu vůbec nejoblibenější masáž - AROMA OIL ve všech délkách se slevou 20% ve všech salonech TAWAN při platbě hotově nebo kartou. Nabídka platí pouze na nové masáže (nikoliv dárkové poukazy nebo kredity) a nově výjimečně po celé dva měsíce až do konce prázdnin 31. 8. 2017. Těšíme se na vás:-).

MASÁŽE MĚSÍCE - ČERVEN - SLEVA 20%, PO - PÁ od rána do 16:00

30. 5. 2017
Pro měsíc červen jsme se rozhodli trochu obměnit naši měsíční nabídku masáží a nově přicházíme s nápadem jak lépe trávit pracovní dny. Celý červen ve všední dny vždy od rána do 16:00 jsou všechny masáže ve všech salonech se slevou 20 %. Platba hotově nebo platební kartou a sleva platí pouze na nově zakoupené služby. Slevy se nesčítají. Těšíme se na vás.

SVÁTEK MATEK 14.5. - sleva 20% - Icon, Říčany u Prahy, Barceló Brno Palace

04. 5. 2017
Děkujeme všem maminkám, že s námi všemi mají trpělivost a že nesou své role statečně a s láskou. V TAWANech ICON, ŘÍČANY U PRAHY a BARCELÓ BRNO jsme připravili slevu 20 % na všechny masáže pouze ke dni svátku matek dne 14. května 2017. Pozvěte svou maminku na chvilku jedinečné relaxace. Slevy nejsou sčítatelné a platí pouze na masáže při platbě hotově nebo kartou. Těšíme se na vás...

HLASUJEME o Masáž měsíce - UKONČENO - vítez COCONUT DREAM:-)

10. 4. 2017
Vyberte si příští MASÁŽ MĚSÍCE! Hlasujte pro tu vaši oblíbenou na našem Facebooku. Přejeme krásný a pohodový den. Dle reakcí posléze vybereme květnovou masáž měsíce.

MASÁŽ MĚSÍCE - DUBEN - FOOT & HAND 60min

04. 4. 2017
Masáž měsíce dubna je tentokrát pro většinu z vás méně známá FOOT & HAND v délce 60min. A to je také důvod proč jsme ji vybrali a proč byste ji měli vyzkoušet:-). Každý z nás končetiny denně aktivně využíváme, a měli bychom jim také dopřát chvíli skvělého uvolnění a relaxu. Nabídka platí pouze na masáže nikoliv dárkové poukazy. Možnost platby kartou nebo hotově. Nabídku není možné kombinovat s jinými slevami, poukazy nebo kredity.

Thajská masáž měsíce - Duben - chodidla a ruce

MASÁŽ MĚSÍCE - BŘEZEN - KOMBI MASÁŽ

03. 3. 2017
Na březen jsme si pro vás připravili jedinečnou specialitu TAWANu a to je masáž KOMBI. A čím delší, tím více relaxu doveze:-), protože tentokrát ve všech délkách a ve speciálních cenách. Platba jako vždy pouze hotově a platební kartou. Akce neplatí na dárkové poukazy a slevy nelze kombinovat.

Masáž měsíce - Březen - Kombi masáž

MASÁŽ VALENTÝNSKÉHO MĚSÍCE - MEDOVÁ, ČOKOLÁDOVÁ a TĚHOTENSKÉ masáže

01. 2. 2017
Blíží se svátek zablokovaných, ehm zamilovaných:-). Pro celý zmrzlý a zamilovaný měsíc únor jsme pro vás připravili slevu 20 % na čokoládové, medové a těhotenské masáže a navíc tento měsíc zcela výjimečně akce platí také na dárkové poukazy na tyto uvedené masáže! Platba pouze hotově a platební kartou, slevy nejsou sčítatelné. Přejeme krásný zimní měsíc, váš TAWAN.

Přejeme krásné vánoční svátky.

22. 12. 2016
Velice vám všem děkujeme za návštěvy a vaše nákupy v roce 2016. Přejeme pohodové a krásné Vánoce a hlavně vyrelaxovaný celý nový rok. :-) Váš TAWAN.

Otvírací doba v prosinci a během svátků

03. 12. 2016
Jelikož se nás často ptáte na otvírací dobu thajských masáží během svátků, připravili jsme tento rozvrh změn v otvírací době:

TAWAN Italská + TAWAN Rezidence Vyšehrad:
24. 12. do 14:00, 25. 12. zavřeno, 31. 12. do 18:00, 1. 1. od 12:00

TAWAN Hotel President a TAWAN Icon
24. 12. do 14:00, 31. 12. do 18:00, 1. 1. od 12:00

TAWAN Brno Barceló Palace
24. 12. zavřeno, 25. 12. zavřeno, 31. 12. do 18:00, 1. 1. od 12:00

TAWAN Nikolina a TAWAN Hotel Thermal
24. 12. do 14:00, 31. 12. do 18:00, 1. 1. od 13:00

TAWAN Golf Mladá Boleslav:
Masaze uzavreny 19. 12. - 10. 1.
Nákup voucherů na recepci možný do 22. 12. včetně a golf otevřen od 2. 1. 2017.

TAWAN Říčany u Prahy
24. 12., 25. 12., 26. 12. , 31. 12. a 1. 1. 2017 zavřeno
Otevřeno od 2. 1. 2017

MASÁŽ MĚSÍCE 11+12 Díky velkému zájmu PRODLUŽUJEME Konopnou masáž!

30. 11. 2016
PRODLUŽUJEME! Velice děkujeme za kladné reakce a na jejich základě jsme se rozhodli prodloužit Konopnou masáž měsíce až do konce roku! EUFORIA OIL nyní za ceny přesně o 550Kč nižší než je obvyklé! Akce platí pouze na masáže nikoliv dárkové poukazy a slevy není možné kombinovat a platí pouze při platbě kartou nebo hotově. Těšíme se na vás.

MASÁŽ MĚSÍCE - ŘÍJEN - Office Therapy 45 a 75min

30. 9. 2016
Návrat z dovolené do kanceláře je vždy hodně krutý. Udělejte si chvíli čas a zajděte si na unikátní masáž OFFICE Therapy, která vám pomůže nejen s bolavými zády a starostmi všedních dní. Po celý říjen můžete dávat kancelářím knock-out za výjimečnou cenu 700Kč za 45min a 1000Kč za masáž v délce 75min. Platí pouze na masáže nikoliv dárkové poukazy a pouze při platbou hotově nebo kartou.

MASÁŽ MĚSÍCE - ZÁŘÍ - Royal Aroma a Royal Thai

31. 8. 2016
Pro královský měsíc září jsme pro vás připravili výjimečnou nabídku na 90min masáže Royal Aroma a Royal Thai za speciální cenu 999Kč respektive 949Kč. Speciální nabídka platí pouze na masáže nikoliv dárkové poukazy, placené pouze hotově nebo platební kartou od 1. 9. do 30. 9. 2016. Nabídku není možné kombinovat s dalšími slevami, poukazy nebo kredity.

MASÁŽ MĚSÍCE - SRPEN - Face, Foot a Hands 30

29. 7. 2016
Pro měsíc srpen jsme pro vás připravili výjimečnou nabídku 30min masáží Face, Foot nebo Hands zdarma ke každé 60min a delší masáži (mimo Foot) placené v plné ceníkové ceně hotově nebo kartou. Masáž zdarma musí proběhnout ihned po placené masáží a není možné poskytnout jiné osobě. Neplatí na dárkové poukazy. Akce platí ve všech salonech TAWAN od 1. 8. 2016 do 31. 8. 2016.

MASÁŽ MĚSÍCE - ČERVENEC - KOMBI 90

01. 7. 2016
Pro měsíc červenec jsme pro vás připravili výjimečnou slevu více jak 40 % na masáž KOMBI v délce 90min (platí i na 120min). Jde o kombinaci oblíbených masáží CLASSIC THAI a AROMA OIL. Sleva platí pouze při platbě hotově nebo platební kartou při zakoupení nové masáže a neplatí na dárkové poukazy. Platí ve všech salonech TAWAN.

JARNÍ RESTART - sleva 20% na masáže

04. 4. 2016
PRODLUŽUJEME JARNÍ RESTART AŽ DO KONCE DUBNA
Sleva 20% na masáže. Přivítejte jarní slunce thajskou masáží. Ve dnech pondělí až čtvrtek platí sleva 20% na všechny masáže, které proběhnou od rána nejpozději do 15:30 hod. Jarní restart platí ve všech salonech mimo TAWAN Špindlerův Mlýn a pouze při platbě v hotovosti nebo kartou. Slevy nejsou sčítatelné a neplatí na dárkové poukazy a kredity. Těšíme se na vás...

Změna pracovní doby - TAWAN Rezidence Vyšehrad

15. 3. 2016
Vážení klienti a přátelé, dovolujeme si vám oznámit, že od 1. dubna 2016 dochází ke změně otvírací doby salonu TAWAN Rezidence Vyšehrad o hodinu později na nových 10:00 až 22:00, abychom většině z vás se zájmem o večerní hodiny vyšli vstříc. Předem moc děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou. Nejedná se o aprílový žert:-).

Výherce lednové soutěže o thajské masáže v hodnotě 6000Kč!

08. 2. 2016
V lednu jsme si pro vás připravili soutěž o thajské masáže a pokud jste zvědaví, jestli jste výhercem/výherkyní, tak zde pro vás máme záznam z losování:-).

Valentýnská nabídka - 20% sleva na dárkové poukazy!

01. 2. 2016
Připravili jsme pro vás speciální valentýnskou nabídku - SLEVA 20% při zakoupení dvou a více dárkových poukazů. Nabídka platí od 1. 2. až do 28. 2. 2016 ve všech centrech TAWAN pouze při platbě v hotovosti nebo kartou. Dárkové poukazy můžete vyzvedávat na všech provozovnách bez objednání nebo neváhejte objednávat poukazy online (při online nákupu vám bude sleva započtena ve 4. kroku s názvem rekapitulace!!!).

Online nákupy a objednávky zde: www.tawantime.cz/certifikaty

Thajske masaze na valentyna patri

SOUTĚŽ UKONČENA!

31. 1. 2016
Velice děkujeme všem účastníkům soutěže! Správná odpověď na otázku: "Jak se jmenuje český pár, který vystupuje na mnoha fotografiích thajských masáží TAWAN" zní Lucie Váchová (nebo Křížková) a David Křížek:-).
Výherce soutěže zveřejníme do 10. 2. 2016 a také všem ostatním do této doby pošleme slíbený malý dárek:-). Děkujeme za vaši přízeň!

SOUTĚŽ O THAJSKÉ MASÁŽE V HODNOTĚ 6000Kč

06. 1. 2016
Před 10 lety jsme pro vás otevřeli v Praze a Karlových Varech první salony Tawan - thajské masáže. Mezi naše první hosty patřil pár mladých, úspěšných a velice milých lidí, kteří ze sebe vyzařují vždy krásu, pohodu, opravdovost a vše hezké, stejně jako se snažíme předávat při masážích našim hostům i my. Jsme neskutečně rádi, že souhlasili s naší nabídkou a stali se tak tvářemi TAWANu. Soutěžní otázka tedy je: Jak se jmenuje český pár, který vystupuje téměř na každé fotografii thajských masáží TAWAN. Najdete je v galerii těchto stránek, v časopise TAWAN Magazine, v letácích a když máte štěstí, tak i osobně na masážích:-).

Správnou odpověď s oběma jmény prosím zasílejte na emailovou adresu soutez@tawan.cz. Výherce bude vylosován 3. 2. 2016 hledanými:-).

Pro každou odpověď správnou či nesprávnou jsme si připravili malý dárek a tak neváhejte soutěžit. Děkujeme vám a těšíme se s vámi na úspěšný rok 2016. Váš TAWAN...

NOVĚ OTEVŘENO - TAWAN Icon - Praha!

05. 11. 2015
Dovolte nám se s vámi podělit o radostnou novinu, že v pondělí 9. 11. 2015 pro vás nově otevřeme salon thajských masáží TAWAN tentokrát v moderním Hotelu Icon v ulici V Jámě v samém srdci Prahy. Připravili jsme pro vás plnou nabídku našich masáží a nyní po celý listopad v zaváděcí slevě 20% na celé menu. Objednávat se můžete na telefonu 221 634 109 a také samozřejmě online. Více o nabídce najdete na našich stránkách zde: tawan.cz/icon

Září s pivem SINGHA BEER... v Praze

05. 9. 2015
Na září jsme pro vás připravili ke každé masáži v délce alespoň 90 minut zdarma láhev osvěžujícího exotického piva SINGHA BEER 0,33l. Tato akce platí při platbě kartou nebo v hotovosti na všech našich pražských provozovnách (Tawan Italská, Rezidence Vyšehrad a Hotel President) do vyprodání zásob, tj. do rozdání všech 504 ks piva SINGHA BEER, které jsme obdrželi od partnera akce, společnosti F. W. Tandoori. Odkaz na stránky dodavatele. Přejeme krásný a pohodový den...

Thajské masáže a SINGHA pivo

ARGAN OIL masáž - NOVINKA

04. 8. 2015
Vyzkoušejte naši horkou novinku Masáž Arganovým Olejem. Arganový olej se řadí mezi nejvzácnější a nejdražší oleje na světě, proto se nazývá MAROCKÝM či TEKUTÝM ZLATEM. Olej je panenský, 100% čistý a lisovaný za studena. Je vhodný pro všechny typy pleti, doporučuje se na podrážděnou či zarudlou pokožku, na revma, proti vráskám, dodává vitamíny vlasům a nehtům. Účinný je také při odstraňování jizev po porodu, hojí pokožku při ekzémech, lupénce či akné. Vhodný také při opalování - díky obsahu přirozeného slunečního filtru chrání pokožku před spálením a napomáhá k zhnědnutí. V našich salonech v Praze, Brně a Karlových Varech najdete varianty v délce 60, 90 a 120 minut.

Nové číslo Magazínu TAWAN je venku!

22. 6. 2015
Přijďte si pro své osobní číslo časopisu TAWAN do některé z našich poboček. Magazín je zcela zdarma a v druhém čísle najdete rozhovor s KIKI a MAKI a jaké to bylo před tím než uvažovali o rozchodu, tipy na cestování po Thajsku, recept na thajskou kuchyni od mistra šéfkuchaře, rady jak si užít thajskou masáž ještě víc, informace o unikátním arganovém oleji a mnoho dalšího opravdu zajímavého čtení. A pokud se nestíháte za námi přes léto zastavit, nevadí! Nyní ho najdete také online zde! Přejeme krásný a pohodový den...

OSLAVA 9. NAROZENIN TAWANU již potřetí - nyní KARLOVY VARY!

22. 6. 2015
Srdečně vás zveme na 3. oslavu 9. narozenin thajských masáží Tawan a začínáme 4. 7. 2015 od 14:00 v na kolonádě v Karlových Varech, přesně Mlýnské nábřeží 1! V rámci večera se můžete těšit na módní přehlídku Heleny Fejkové, dobroty od taštičkáře Petra Jachnina, ukázku výjimečných šperků značky Egoist, ochutnávku luxusní čokolády od DarujČokoládu.cz a několik druhů drinků v čele TAWAN Cocktailu od barmana a ambasadora značky Havana Petra Slováka. Chybět nebudou ani nejšikovnější ruce našich thajských masérek, bohatý raut, prosecco i tombola a v průběhu celého dne již od rána na všech našich pobočkách dárkové poukazy na masáže se slevou 40%! HELENA FEJKOVA, JACHNINOVY TAŠTIČKY, EGOIST, DARUJ ČOKOLÁDU.

Valentýnská nabídka 1+1 masáž zdarma!

02. 2. 2015
Valentýnská nabídka "1+1 zdarma na čokoládové, medové a konopné masáže v libovolné délce". Nabídka platná od 1. 2. až do 28. 2. 2015 ve všech centrech TAWAN na masáže i dárkové poukazy. Jednu masáž nebo poukaz zaplatíte a druhá stejná je od nás zcela zdarma! Tato nabídka platí pouze při platbě v hotovosti nebo při objednávkách online. Dárkové poukazy můžete vyzvedávat na všech provozovnách bez objednání nebo neváhejte objednávat poukazy online (při online objednávkách objednávejte pouze jeden kus, druhá masáž na tento poukaz bude přibalena/odeslána zdarma). Nyní za jeden z nejoblíbenějších dárků horkou Čokoládovou masáž pro dva v délce 60min zaplatíte místo původních 2580Kč nyní pouze 1290Kč! Masáže je nutné čerpat zároveň nebo ihned po sobě. Na akci se nevztahují žádné další slevy a platí pouze při zakoupení nových služeb v plných cenách. Moc se na vás těšíme! Váš TAWAN... www.tawantime.cz/certifikaty

Platební možnosti v salonech TAWAN

17. 12. 2014
Víte o tom, že vánoční dárkové poukazy na thajské masáže můžete získat takřka bez peněz? :-) Zde uvádíme další platební možnosti, které kromě hotovosti a platby kartou v salonech TAWAN můžete najít. SODEXO - Bonus, Relax, Flexi, Fokus, Dárkový a Wellness Pass; EDENRED - Tickets Sport a Kultura, Multi a Compliments; LE CHÉQUE DÉJEUNER - Unišek, Unišek+ a CADHOC; BENEFIT-PLUS; BENEFITY.CZ, FKSP faktura

VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKAZY - sleva 30%

13. 12. 2014
Vánoční dárkové poukazy stále v prodeji! Neváhejte se za námi pro dárky svým nejbližším zastavit osobně ve všech provozovnách. MÁME OTEVŘENO KAŽDÝ DEN! Pokud preferujete získání dárkových poukazů poštou nebo emailem neváhejte navigovat do našeho e-shopu, ten má otevřeno nonstop:-). Vánoční sleva 30% při zakoupení 2 a více libovolných dárkových poukazů. V případě zakoupení jednoho dárkového poukazu sleva 20%. Akce platí od 1. 12. do 31. 12. 2014.

PRODLUŽUJEME - Narozeninové dny TAWANu Italská!

05. 11. 2014
Prodlužujeme NAROZENINOVÉ DNY! Pro obrovský úspěch a naprosté zaplnění všech 3 narozeninových dnů jsme se rozhodli prodloužit naše oslavy ještě o 2 dny déle:-). Neváhejte a objednejte se také na čtvrtek a pátek 13. a 14. listopadu na masáž se slevou 50% a přijďte nakoupit dárkové poukazy. Váš TAWAN... www.tawan.cz

Nechte se zlákat na thajskou masáž TAWAN:-).

27. 10. 2014

TAWAN Italská - Narozeninová Party

24. 10. 2014
Přijďte s námi oslavit již druhé narozeniny TAWANu Italská. Ve dnech 10., 11. a 12. listopadu po celou otvírací dobu 10-22hod jsou všechny masáže za 50% ceny. Dárkové poukazy s platností 3 měsíce se slevou 40% a navíc sklenička prosecca pro každého a mnoho dalšího:-). PS: nezapomeňte se objednat, termíny se plní každým dnem! Těšíme se na vás!

Sleva 50% - Manikúra a pedikúra - TAWAN Italská

17. 10. 2014
Manikúra a Pedikúra ALESSANDRO téměř po roce opět ve výjimečné ceně pouze v salonu TAWAN Italská se slevou 50%! Sleva platí na ošetření i dárkové poukazy, ceny jsou uvedeny před slevou a hradit je možné pouze hotově. Těšíme se na vaši návštěvu.

Pozvánka na otevřený golfový turnaj - TAWAN v Cihelnách

25. 9. 2014
Dovolujeme si vás pozvat na již tradiční TAWAN golfový turnaj tentokrát v Cihelnách konaný dne 5. 10. 2014 od 10:00. Můžete se těšit na objednané dobré počasí:-), spoustu zajímavých cen v hodnotě 70.000Kč, každý si zasoutěží proti profíkovi - Lukášovi Tintěrovi a samozřejmě nebudou chybět zdarma masáže TAWAN před i po turnaji. Těšíme se na viděnou...

Prosecco Party - TAWAN Italská - proběhlo

20. 9. 2014
Přijďte si odpočinout po práci do TAWANu Italská na již tradiční Prosecco Party v uvolněném stylu. Čekají na vás masáže, ukázky luxusního nábytku, speciality thajské a české kuchyně, výrazné slevy a mnoho dalších překvapení. TAWAN je tu přeci jen a jen pro vás!

Nechte se zlákat na thajské masáže TAWAN:-).

22. 5. 2014

NOVĚ Lymfatická masáž v salonu TAWAN Italská

24. 3. 2014
Nově v salonu TAWAN Italská Praha 2 nabízíme přístrojovou lymfodrenáž LYMPHA. Masáž pomáhá odstranit celulitidu, otoky, syndrom těžkých nohou, napomáhá také zeštíhlení postavy, regeneraci pokožky a tělo zároveň účinně detoxikuje. Lymfatické drenáže působí na lymfatický systém, který je tvořen mízními cévami a uzlinami. Přístrojová lymfodrenáž stlačuje končetinu a vyvolává tlakové vlny, které se snaží obnovit jak lymfatický, tak žilní systém. Terapie je navíc velmi příjemná. Používáme nejlepší přístroj na trhu Lymphastim 12 Topline od firmy BTL.

Lymfaticka masaz TAWANPristrojova lymfodrenaz

Nové masáže KOMBI a OFFICE THERAPY!

01. 7. 2013
K sedmému výročí thajských masáží TAWAN jsme pro vás připravili dvě nová ošetření OFFICE Therapy a KOMBI masáž ve všech centrech TAWAN.

Jsme již 7 let s vámi a moc děkujeme!

30. 5. 2013
Všem našim klientům moc děkujeme za obrovskou podporu, které se nám již 7 let dostává. Jsme hrdí na to, že jste s námi! Za celý tým TAWANu, vaše Jiřina Forejtková... (-:

7 let thajských masáží TAWAN